Безкоштовна доставка по Києву та УкраїніКиїв → від 2500 грнОбласть → від 5000 грнУкраїна → від 7000 грн
Декоративно-оздоблювальні матеріали
Київ, Вернадського 26 Карта проїзду
Укр | Рус

Послуги

Замір → Доставка → Монтаж

Вже 10 років ми успішно продаємо декоративно-оздоблювальні матеріали. Географія наших клієнтів — це вся Україна. По Києву і області ми доставляємо замовлення власними силами, по Україні — службами доставок (на вибір клієнта). Нерідко покупці самі приїжджають до нас за вподобаної річчю, щоб детально розглянути її ближче.

Одна з головних складових нашої стратегії — задоволений клієнт. З радістю і гордістю слухаємо подяки, з особливою увагою — побажання. Останнім часом все частіше і частіше наші покупці запитують про встановленні чи монтажі куплених матеріалів. Щоб когось порадити вам, треба бути на сто відсотків упевненим у майстрі (або бригаді майстрів).

І ось на численні прохання, зібравши відмінну бригаду будівельників-ремонтників-монтажників, ми повідомляємо, що всі придбані товари в нашому магазині продаються не тільки з доставкою, з установкою! Наші професійні майстри без проблем встановлять {(http://www.budsektor.com.ua/karnizy.htm)}карнизи{}, підвіконня, плінтуси; покладуть ламінат, килими; приклеять багети, колони... Вообщем весь спектр послуг для вашого блага. Позбавити вас від рутини буде для нас честь і не доставить особливо клопоту. А якість робіт у такому разі ми можемо гарантувати запросто.

Хто всі ці люди?

Останні новини
Останні коментарі
Каталог товарів
Увага! Ми працюємо з 9 до 18 по буднях, у суботу з 10 до 16. Оформляйте замовлення онлайн у будь-який час, і ми з Вами зв'яжемося. Після закінчення війни робитимемо мега-знижки!)
Онлайн допомога
?
Ваш кошик
Вы пока что ничего не добавляли в корзину :'(